Technologie

Dokonalost má novou podobu

Nové sportovní detaily na karoserii, nové povrchové úpravy v interiéru, nové prvky a širší škála motorizací. Giulietta znovu objevila sama sebe. Ještě sportovnější. Ještě dokonalejší Alfa Romeo.

Dvě podoby stejných emocí

Bezpečnost

Když vůz nabízí skvělý výkon, je bezpečnost velmi důležitá. To je důvod, proč Giulietta nabízí špičkové prvky aktivní a pasivní bezpečnosti: 6 airbagů, ESP nebo aktivní řízení Alfa Active Steering s funkcí Dynamic Steering Torque.

Infotelematika

S novými službami UConnect™ Live budete vždy ve spojení se svým vozem i celým světem. Informace z dopravy a o počasí v reálném čase, informace o vozidle a stylu jízdy, hudba, zprávy a sociální sítě, to vše je dosažitelné pouhým dotykem prstu.

Audio BOSE

Audio systém Bose v nové Giuliettě nabízí výkon přes 500 W a skládá se z reproduktorů a subwooferu, 8kanálového zesilovače a centrálního reproduktoru na přístrojovém panelu. Díky tomu si mohou cestující užít neopakovatelný hudební zážitek za jakýchkoliv podmínek.

Převodovka TCT

Převodovka Alfa TCT se poprvé objevuje v kombinaci s motorem 1.6 JTDm 120 k. Díky této inovativní dvouspojkové převodovce můžete zařadit další převodový stupeň, zatímco předchozí je stále v záběru, což znamená nepřetržitý přenos výkonu na vozovku.

Výkon a styl

Srdce a vášeň v srdci

Giulietta nabízí řadu motorů, jejichž cílem je uspokojit všechny řidiče: zážehové přeplňované motory s výkonem od 120 do 240 k nebo vznětové přeplňované motory s výkonem od 120 do 175 k. Nový motor 1.6 JTDm 120 k s převodovkou TCT představuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a spotřebou paliva, což ocení i firemní zákazníci.

ALFA™ DNA

Alfa D.N.A. je exkluzivní volič jízdní dynamiky Alfy Romeo, který upravuje výkon vozidla podle jízdního stylu řidiče a podmínek vozovky. K dispozici jsou tři režimy: Dynamic pro skvělý výkon, Natural pro nízkou spotřebu paliva a All-Weather pro jízdu za špatného počasí nebo v podmínkách nízké přilnavosti k vozovce.

Dynamika

Každý prvek Giulietty byl navržen pro dokonalou rovnováhu síly a agility v jakýchkoliv podmínkách. To je jediný způsob, jak dosáhnout mimořádného vzrušení za volantem.

Stáhnout technickou specifikaci

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Stvořená k tomu, aby ovládla silnice

Testovací jízda

Chci zažít Alfaromeo