Technologie

Rychlá evoluce

Styl nového MiTa je ovlivněn nejnovějšími trendy Alfy Romeo, které se týkají designu, zážitku na palubě a samozřejmě i výkonu. Nejmenší sportovní vůz Alfy Romeo nejen dospěl, ale stal se naprosto úchvatným.

Nezaměnitelný styl Alfy Romeo

Nový vzhled Alfa

Kokpit nového MiTa byl přepracovaný z hlediska stylu i použitých materiálů. Od loga Alfa Romeo na volantu po nová sportovní sedadla.

Mito není nikdy obyčejné

Každé MiTo bylo navrženo tak, aby poskytlo řidiči jedinečné emoce. Dokonce i ti nejnáročnější řidiči si okamžitě zamilují nový zadní nárazník s difuzorem, karbonový vzhled světel a dvojité koncovky výfuku.

Senzační hudební zážitek

Audio systém Bose modelu MiTo je připraven poskytnout všem cestujícím vynikající hudební zážitek díky výkonu přes 500 W.

Výkon a styl

Zábavná jízde je opět ve vašich rukou

Síla a hbitost patřily vždy mezi silné stránky MiTa. Tyto vlastnosti jsou výsledkem pečlivé práce konstruktérů na každém prvku vozu, který tak zajišťuje nejlepší možný výkon. Alfa D.N.A. je exkluzivní volič jízdní dynamiky Alfy Romeo, který upravuje výkon vozidla podle požadovaného jízdního stylu řidiče a podmínek vozovky.

ALFA DNA

K dispozici jsou tři režimy: Dynamic pro skvělý výkon, Natural pro nízkou spotřebu paliva a All-Weather pro případ špatného počasí.

STYL ALFA

MiTo nabízí veškerou vášeň Alfy Romeo pro ryzí potěšení z jízdy. Objevte evoluci sportovního stylu, který reprezentuje nová mřížka chladiče, nový nárazník, nové logo MiTo a nová litá kola.

Stáhnout katalog modelu Mito

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Testovací jízda

Chci zažít Alfaromeo