Technologie

Kultovní klasika

Přesně po 50 letech se kultovní design 60. let vrací v nové generaci sportovního roadsteru s klasickým italským designem, špičkovým výkonem i technologiemi. Vše jen pro vaše ryzí potěšení z jízdy. Fiat 124 Spider.

Fiat 124 Spider Lusso

124 Spider Lusso

Stáhnout ceník

Fiat 124 Spider Abarth

124 Spider Abarth

Stáhnout ceník

Pravý italský spider

Multimedia systém

7“dotyková obrazovka s ovládáním multimediálních funkcí, digitální rádio DAB s audiosystémem Bose a 9 reproduktory. Připojení Wi-Fi a Bluetooth, dva vstupy USB a jeden AUX*.

Audiosystém Bose

Zajišťuje nejvyšší kvalitu zvuku během jízdy, a to i při stažené střeše. Systém Bose* zahrnuje 9 reproduktorů, z nichž 4 jsou integrované v hlavových opěrkách sedadel.

Bezklíčkový start

Bezklíčový vstup do vozu*, zamykání i startování. Fiat 124 Spider to všechno zvládne za vás. Dokonalé řešení pro všechny, kteří se nechtějí zdržovat.

Klasický interiér

Luxusní interiér, uživatelsky vstřícné ovládání i palubní počítač. Jste připraveni užít si ve svém Fiatu 124 Spider každičký centimetr silnice?

Výkon a styl

Okouzlující krása

Výrazný styl, elegantní sportovní vzhled: 124 Spider S-Design přináší světové silnice okouzlující krásu. Chladný exteriér, nádherně dokončený interiér a zaručené zážitky, posilované palubními technologiemi.

Relaxujte. Svět je váš.

Exkluzivní a originální zážitek z jízdy ve sportovním roadsteru s ikonickým designem z 60. let. Vzrušení zažijete pokaždé , když se dotknete volantu.

Duch sportovního Spideru

Nízko položená sedadla a jejich dokonalé boční vedení umožňuje vychutnat si každou zatáčku. Špičková ergonomie zaručuje komfort během jízdy i při nastupování a vystupování z vozu.

Stáhnout katalog modelu 124 Spider

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Vydejte se na cestu.
Čas je váš.

Testovací jízda

Chci zažít Fiat