Technologie

Ikona italského designu

Fiat 500 je mistr převleků. Ikona par excellence. Vtiskněte svému vozu kousek vlastní osobitosti. Vybírejte z mnoha vzorů, od kostky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Potěšení z jízdy je na dosah

Tak chytrý a tak nádherný

Krása je jedna věc a inteligence druhá. Hledáte ideální kombinaci? Fiat 500. Krásně modernizovaná legenda, která si uchovala svoji osobitost, nabízí poslední generaci infotelematického systému UConnect, přepracované ovladače na přístrojovém panelu a středové konzole se vstupy USB a AUX-IN.

Audiosystém Beats

Máte rádi hudbu a toužíte po kvalitním zvuku? V tom případě můžete zvolit osmikanálový Hi-Fi audiosystém Beats s DSP zesilovačem, šesti reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 440 W. Systém Beats je zde vyvinut ve spolupráci se zakladateli značky Beats – legendárním rapperem a producentem Dr. Dre a ředitelem společnosti Interscope Geffen A&M Records a producentem Jimmy Lovinem. Představuje pečlivé spojení umění a vědy, neboť zkušenosti získané ze studia pomohly optimalizovat zvuk, který činí systém Beats tak jedinečným.

Jeďte kam vás srdce povede

Fiat 500 vás bude nejen bavit, ale navíc s ním můžete ušetřit za palivo a snižovat emise CO2. Aplikace eco:Drive totiž v reálném čase zobrazuje jízdní tipy, a to na základě analýzy vašeho jízdního stylu. Navíc díky službě UConnect LIVE si můžete vaše nahrané údaje a hodnoty z jízdy zpětně prohlédnout a zhodnotit ve vašem profilu na svém chytrém telefonu nebo počítači.

Výkon a styl

500 Haute Couture

Posaďte se a užívejte si jedinečného potěšení z jízdy. Sedadla modelu 500 si v ničem nezadají s pohodlím křesla. A pokud toužíte po ještě větším osobitějším provedení, vyberte si paket Cool s několika stylovými řešeními: vinylové prvky na opěradlech a hlavových opěrkách a chromovaný nárazník a okolí chladiče pro ještě větší šmrnc.

Stáhnout katalog modelu 500

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Testovací jízda

Chci zažít Fiat