Pro všechna vaše dobrodružství.

Apple CarPlay

Zrcadlení chytrého telefonu Apple CarPlay je nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho telefonu iPhone ve vozidle.

Android Auto

Hudba, aplikace a mnoho dalšího. Se systémem zrcadlení chytrého telefonu Android Auto™ se vaše aplikace zobrazí na obrazovce infotelematického systému 500X.

Systém Uconnect

Kdo je váš nejlepší spojenec na cestách? Váš 500X. Pomocí infotelematického systému Uconnect™ se 7“ obrazovkou ve vysokém rozlišení a službami LIVE ve standardní výbavě vyřídíte hovory, vyberete a zaposloucháte se do oblíbených playlistů a zvolíte nejlepší trasu.

Mopar Map Care

Svět se neustále mění, ale vy s ním můžete držet krok. Se službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvních tří let) můžete automaticky aktualizovat mapy navigačního systému vozu.

Výkon a styl

Okouzlující krása

Tak který si vyberete? Urban, City Cross nebo Cross? Prozkoumejte každičký detail všech verzí nového modelu 500X a zvolte si to pravé SUV přesně pro vás a vaše potřeby.

Relaxujte. Svět je váš.

Hory, lesy, louky nebo pláž? Asfaltová silnice nebo polní cesta? Volitelné Full LED světlomety nového 500X Cross perfektně ozáří celou cestu před vámi. Inovativní LED technologie příští generace poskytuje o 20 % více světla.

Váš palubní počítač

Veškeré důležité informace o vaší trase jsou v reálném čase zobrazovány přímo na přehledném a uživatelsky vstřícném 3,5“ displeji přístrojového panelu. Vaše jízda vstříc novým dobrodružstvím bude tak nyní snadnější a zábavnější.

Stáhnout katalog modelu 500X

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Naprostá svoboda.
Vše ve standardu.

Testovací jízda

Chci zažít Fiat