Technologie

Neotřelý vzhled prozrazující osobnost

Fiat Qubo spojuje v sobě kompaktní rozměry vhodné do města a maximální vnitřní prostor. Je Dobře ovladatelný, moderní a praktický s prostorným a pohodlným interiérem.

Kompaktní minivan

Interiér

Posuvné dveře, možnost upravit interiér v 16 různých konfiguracích a řada inovativních prvků, které činí Qubo ještě komfortnější. Ergonomický, multifunkční volant a nový přístrojový panel s kontrolními ukazateli, který je nyní čitelnější díky přepracované grafice a příjemnému podsvícení.

Technologie

Pro větší bezpečnost a pohodlí je zde systém Blue&Me™, pomocí něhož můžete telefonovat, poslouchat přijaté SMS zprávy, vybírat a pouštět hudbu i z připojeného přehrávače, a to anižbyste museli pustit ruku z volantu a odváděli tak svoji pozornost od dění na silnici.

Nízká spotřeba

Verze Qubo Trekking poskytuje výkon off-roadu, avšak se spotřebou paliva vozu s pohonem pouze dvou kol. Lepší přilnavost a trakční vlastnosti jsou totiž za špatných adhezních podmínek zlepšovány systémem Traction+, který do 50 km/h zastává funkci samosvorného diferenciálu. Přibržďuje kolo s nižší adhezí a přenáší hnací sílu na druhé kolo. K maximální přilnavosti za všech podmínek počasí přispívají rovněž pneumatiky M+S.

Výkon a styl

Bezpečnost na prvním místě

Vaše Qubo je nyní více chráněno díky tzv. dvojitému zámku dveří DeadLock. Tento systém deaktivuje kliky dveří nejen zvenku, ale i zevnitř, takže například v případě vloupání do vozu rozbitým oknem nelze dveře vozu zevnitř otevřít.

Stáhnout katalog modelu Qubo

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Testovací jízda

Chci zažít Fiat