Elegantně komfortní

Jedinečný Fiat TIPO

Nemusíte jíst v Michelinské restauraci, abyste ukázali, že máte úroveň, zvlášť když máte co nabídnout. Stejně jako stylový a praktický Tipo s velkým zavazadlovým prostorem.

Bezpečnost na prvním místě

Design a exteriér

FIAT Tipo byl navržený pro život a potěšení z jízdy. Široká maska chladiče v jednom stylistickém celku s rámečky světlometů vytváří osobitou přední část. Velkou devízou jsou rovněž široké dveře pro snadné nastupování řidiče i ostatních cestujících.

Interiér a prostor

U FIAT Tipo je jízdní komfort zásadní součástí. Interiéry jsou navržené a vytvořené tak, aby nabízel kompletní, technologiemi nabitý a pohodlný prostor. Aby každá cesta byla dokonalá. Pro každého. Tipo sedan nabízí nejvyšší úroveň potěšení z jízdy.

Technologie UConnect

Nastupte do Fiatu Tipo hatchback a objevte řadu technologií navržených pro ještě větší Fiat Tipo sedan je vybaven infotelematickým systémem UConnect s 5“ dotykovou obrazovkou s Bluetooth pro vaši bezpečnou jízdu a zábavu.

Výkon a styl

Nepotřebujete bodyguarda, abyste se cítili bezpečně

Fiat Tipo je vybaven několika vysoce moderními bezpečnostními systémy již ve standardu. Jedná se například o 6 airbagů a systém ESC s asistentem rozjezdu do kopce Hill Holder, protiblokovacím systémem brzd ABS, elektronickým rozdělováním brzdné síly EBD a sledování tlaku v pneumatikách TPMS.

Sedan, hatchback a kombi: rodina Tipo má mimořádné vlastnosti

Stáhnout katalog modelu Tipo

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Testovací jízda

Chci zažít Fiat