Technologie

NESPOUTANOST JE KRÁSNÁ

S prvotřídními jízdními vlastnostmi na silnici, spotřebou paliva, legendárními schopnostmi v terénu a řadou exkluzivních technologií posouvá zcela nový Jeep® Cherokee laťku v daném segmentu zase o něco výš. Byl stvořen pro ty, jež vyžadují přitažlivý vzhled i schopnosti. Svými rozměry, důmyslnými technologiemi a schopnostmi rozvíjí legendární DNA značky Jeep®.

Svoboda díky všestrannosti

UCONNECT® 8.4

Systém Uconnect nabízí celou řadu snadno využitelných funkcí, které řidiči umožňují zůstat ve spojení se světem, získávat informace a přitom se soustředit na jízdu. K dispozici i model s funkcí Mirroring vašeho chytrého telefonu.

JEEP® CARGO MANAGEMENT SYSTEM

Jeep® Cargo Management System dodává zavazadlovému prostoru všestrannost, kterou při aktivním životním stylu potřebujete.

SYSTÉM UCONNECT® 8.4 S RÁDIEM

Tato pokročilá technologie umožňuje zůstat ve spojení se vším, co je na cestách důležité, a přitom se soustředit na řízení.

Přetvořená historie

Cherokee byl stvořen pro pohyb, překonávání hranic a poznávání neznámých míst.

Dynamika a styl

Dobrodružství v terénu

Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní dílenské zpracování a zcela nové a aerodynamické tvary. Nová a větší koncová světla, větší zadní spoiler pro lepší aerodynamiku a zaoblené zadní výklopné dveře pro dynamičtější styl. Dvojitá koncovka výfuku pak dotváří špičkový dojem.

ŽIVOT PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Inovativní systém uspořádání zavazadlového prostoru Jeep® nabízí šikovné háčky a odnímatelný držák na tašky s potravinami, jako i řadu dalších úložných řešení včetně lékárničky.

Stvořen pro pohodlí

Mějte nad vším dokonalou kontrolu, a to i při cestách za dobrodružstvím. Usedněte za volant a vychutnejte si ručně zpracované detaily a maximální pohodlí jako doma.

Stáhnout katalog modelu Cherokee

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Zažijte vizualizaci rozšířené reality zbrusu nového JEEPU® Cherokee

Spustit vizualizaci

Testovací jízda

Chci zažít Jeep