Technologie

Inovativní kráska

Ve zcela novém vozidle Jeep® Compass se tradice setkává s inovacemi a obnovuje nejikoničtější charakteristiku, díky které je design značky Jeep® tak legendární. Klouzejte pohledem po jeho hladkých aerodynamických tvarech, lemovaných lištou z leštěného chromu, přes propracované detaily až k sedmiotvorové masce chladiče a nechte krásu vyjít na světlo v podmanivé záři LED denního svícení světlometů.

Sebevědomý. Sebejistý.

Černý chromovaný chladič

Pověstná maska Jeepu® se sedmi otvory poskytuje svěžest díky lesklému černému pozadí s jednotlivými chromovanými lemy okolo každého ze sedmi otvorů.

Kožený volant

Kožený volant Jeep® s integrovanými ovladači audio systému, hlasového ovládání a bezpečnostním systémem řízení, které řidičům umožňují nespouštět ruce z volantu a plně se soustředit na cestu před sebou, je podtržen dokonalým zpracováním a vysoce kvalitními materiály.

Elektronická parkovací brzda

Používá spínač parkovací brzdy, který se nachází na středové konzole, u každého zadního kola motorek na třmenu (MOV) a elektronický řídicí modul. Čtyři provozní režimy: statické brzdění a odbrzdění, dynamické brzdění, odbrzdění pro odjetí a bezpečnostní zabrzdění.

LED koncová světla

Zbrusu nový Jeep® Compass se vyznačuje koncovými světly, která spojují tvar s funkčností. Koncová světla dokonale zapadají do křivek vozidla a nabízení vytříbený mimořádný vzhled. Mezi standardní výbavu patří dálková zadní reflexní a mlhová světla s prémiovým standardním osvětlením pomocí LED.

Komfort a styl

Vynikající vzhled

Propracované tvary, značkové designové prvky Jeep®, vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologie dělají z interiéru zbrusu nového Jeepu® Compass to nejlepší prostředí na vaše cesty. Připravte se na jízdu, protože do detailu promyšlené místo řidiče je vybaveno 7palcovým barevným přístrojovým panelem. Pří ovládání audia, hlasovém ovládání a ovládání rychlosti pomocí integrovaných ovladačů nesundávejte ruce z volantu a soustřeďte se na cestu před vámi.

Systemy 4x4

Zcela nový Jeep® Compass nabízí dva inovativní pohonné systémy dávající tomuto modelu nejvyšší potenciál pohonu 4x4 ve své třídě. Pohonné systémy Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a plynule přepínají mezi pohonem 4x2 a 4x4 za účelem nepřetržitého řízení momentu a dosahování optimální trakce.

Motory Multiair

Zážehový motor Multiair® V6 o objemu 1,4 litru je spojen s vyjímečnou osmistupňovou automatickou převodovkou s možností řadit pádly pod volantem. Režim Eco pomáhá dosahovat impozantně nízké spotřeby paliva.

Stáhnout katalog modelu Compass

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Selec-Terrain

Systém kontroly trakce Selec-Terrain® je navržen tak, aby optimalizoval jízdu s pohonem všech čtyř kol k dosažení nepřekonatelné schopnosti v jakémkoli terénu. Elektronicky koordinuje a optimalizuje až 12 systémů, čímž poskytuje vyšší úroveň kontroly nad vozidlem.

Nájezdové úhly

Jeep® Compass Trailhawk® dosahuje funkčnosti Trail Rated® s bezkonkurenčním nájezdovým úhlem vepředu, přejezdovým úhlem a nájezdovým úhlem vzadu díky jedinečné masce a zvýšené jízdní výšce. Nejlepší světlá výška ve své třídě a jízdní možnosti dále zahrnující ochranné plechy podvozku, řízení jízdy z kopce a 17palcové terénní pneumatiky.

Bezpečná a jistá jízda

Skutečný komfort by měl být vždy schopen poskytovat bezpečný a jistý požitek z jízdy. Zbrusu nový Jeep® Compass chrání řidiče i cestující pomocí více než 70 dostupných bezpečnostních funkcí. Šest standardních airbagů a množství pokročilých funkcí aktivní a pasivní bezpečnosti poskytuje vynikající ochranu a především vám pomáhají předcházet problémům.

TrailHawk

Compass Trailhawk je nositelem legendární tradice značky Jeep , kterou je absolutní dominance v terénu. Díky nepřekonatelným schopnostem pohonu všech kol model Compass Trailhawk snadno kombinuje bezkonkurenční schopnosti v terénu s výkonem na silnici a komfortem.

Zažijte vizualizaci rozšířené reality zbrusu nového JEEPU® COMPASS

Spustit vizualizaci

Testovací jízda

Chci zažít Jeep