Technologie

Inovace nás dovedly až sem

Sebevědomý a elegantní design exteriéru vyzařuje sílu z každého úhlu pohledu. Grand Cherokee modelového roku 2017, od verze Laredo po provedení Summit, dostal prémiové stylistické zpracování včetně nové, modernější masky chladiče a provedení přední části, světla denního svícení, projektorové halogenové světlomety a bezvíčkovou nádrž paliva.

Elegantní. Všude kam pojedete.

Hladká a účinná 8-mi stupňová převodovka

Výjimečná nová osmistupňová automatická převodovka poskytuje razantní zrychlení a hladké řazení. Přepnutím nového voliče do režimu Sport nebo Drive získáte plnou kontrolu nad řazením pádly pod volantem.

Kontrola trakce Selec-Terrain

Legendární schopnosti vozidel Jeep® zlepšuje systém kontroly trakce Selec-Terrain®, který nabízí pět režimů pro zdolání jakýchkoliv podmínek včetně sněhu. Trakci zlepšují rovněž volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac II® nebo Quadra-Drive® II.

Vznětový motor 3.0 V6 Multijet II

Vznětový přeplňovaný motor 3.0 V6 přináší čistou technologii pro nízké emise CO2. Čistý a rafinovaný motor pomáhá dosáhnout optimální spotřeby paliva při fascinujícím výkonu.

Airbagy prop ochranu ze všech stran

Grand Cherokee 2016, který nyní nabízí až 70 prvků bezpečnosti přináší ve standardu vícestupňové čelní airbagy řidiče a spolujezdce a také boční okenní airbagy.

Komfort a styl

To nejlepší, co dokážeme vyrobit

Od světel denního svícení po vyhřívaná a sklopná vnější zrcátka s osvětlením: Grand Cherokee 2016 má robustní vzhled a svalnaté tvary karoserie. Je stylový a elegantní, a přitom díky svým schopnostem vzbuzuje důvěru za všech podmínek.

Digitální panel

Grand Cherokee nyní přichází s novým konfigurovatelným multifunkčním displejem s technologií Thin Film Transistor (TFT) a rozměrem 17,8 cm (7 palců), který umožňuje osobní nastavení informací i grafiky.

Okno Commandview

S volitelným střešním oknem CommandView® se můžete těšit z dvou posuvných střešních panelů s elektrickým ovládáním. Střešní okno otevírá nové možnosti výhledu a zahrnuje elektricky ovládanou sluneční clonu, která udržuje chlad v slunečném počasí. K dispozici je také jednodílné střešní okno.

Stáhnout katalog modelu Grand Cherokee

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Monitoring mrtvého úhlu

Monitoring mrtvého úhlu BSM využívá dvojici radarových snímačů pro sledování mrtvých úhlů, což znamená, že nepřetržitě monitoruje prostor mezi vašim Grand Cherokee a vozidly po stranách.

Kamera ParkView

Nová parkovací kamera ParkView® s parkovacím asistentem ParkSense® vpředu a vzadu varuje o možných překážkách, čímž usnadňuje couvání a parkování. Kamera zobrazuje dění za vozidlem včetně dynamických naváděcích linek, a to vždy po zařazení zpátečky.

Jeep SRT

Jeep® Grand Cherokee SRT® se může pochlubit prvotřídními vlastnosmi a schopnostmi, díky nimž můžete zazářit i na závodním okruhu. Jedná se o nejsportovnější a nejvýkonnější Jeep® Grand Cherokee vůbec.

TrailHawk

Jeep® Grand Cherokee Trailhawk® představuje úžasnou kombinaci schopností, díky nimž dominuje v terénu, a použitých prémiových prvků.

Zažijte vizualizaci rozšířené reality zbrusu nového JEEPU® Grand Cherokee

Spustit vizualizaci

Testovací jízda

Chci zažít Jeep