Technologie

Vydejte se na výlet tam, kde všechna dobrodružství začínají.

Vydejte se na virtuální prohlídku továrny v Melfi a buďte svědky každého kroku zrození modelu Jeep® Renegade. Interaktivní obrázky, exkluzivní videa a popisky vás provedou 13 klíčovými momenty výroby, od modelování karoserie až po finální testování.

Nadčasový styl značky Jeep

Nová služba UCONNECT™ LIVE

S modelem Jeep® Renegade jste vždy připojeni. Renegade kombinuje bezpečnost a zábavu pro zcela nový požitek z jízdy. Aplikace Uconnect™ LIVE bude ke stažení na Apple App Store a Google Play v nadcházejících týdnech. Ovládněte svůj digitální svět! K dispozici i model s funkcí Mirroring vašeho chytrého telefonu.

Černý polep kapoty

Černý polep kapoty, který je k dispozici volitelně pro model Trailhawk®, nadále zvyšuje sebevědomý a odolný postoj tohoto kultovního vozu.

Koncová světla

Osobitá koncová světla se stylistickým vzorem vojenského kanystru dodávají modelu Renegade zcela jedinečný vzhled.

Kola a pneumatiky

Renegade Trailhawk® nabízí exkluzivní 17palcová offroadová litá kola s pneumatikami s drsnějším dezénem.

Komfort a styl

Dobrodružství v terénu

Vozy Jeep® byly vždy známé pro své schopnosti v terénu. I Jeep® Renegade byl navržen na základě zkušeností z nejznámějších offroadových tratí světa. Proto je připraven zdolávat i ty nejnáročnější cesty a vy můžete bezpečně prozkoumávat místa, kam se nikdo jiný nedostane.

Systemy Selec-Terrain

Pohony Jeep® Active Drive a Active Drive Low zahrnují značkový systém kontroly trakce Selec-Terrain®. Selec-Terrain® umožňuje volit požadované silniční nebo offroadové nastavení pro optimální výkon. V duchu sloganu „Go anywhere, do anything“ nabízí až pět personalizovaných nastavení: Auto, Snow, Sand a Mud, u pohonu Jeep® Active Drive Low a exkluzivně u verze Trailhawk pak navíc režim Rock.

Hill Descent Control

Hill Descent Control (HDC) umožňuje hladké a kontrolované sjíždění svahů se špatným nebo kluzkým povrchem bez nutnosti zásahu do plynového pedálu. V případě aktivace bude vozidlo sestupovat ze strmého svahu pomocí brzdového systému ABS, který řídí rychlost jednotlivých kol a zajišťuje tak optimální rychlost a dynamiku.

Stáhnout katalog modelu Renegade

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

9 stupňová automatická převodovka

Nový Jeep® Renegade je prvním kompaktním SUV s devítistupňovou automatickou převodovkou, která zlepšuje jízdní komfort a výkon. Převodovka nabízí více než 20 specifických map řazení pro nejrůznější jízdní podmínky. Zaručuje mnohem autentičtější požitek z jízdy s rychlejší akcelerací a hladším řazením, což je ideální kombinace i pro jízdu po dálnici.

System Active Drive

V duchu originální DNA značky Jeep® se nový Jeep® Renegade může pochlubit nejlepšími schopnostmi pohonu všech kol v segmentu. Nabízí volbu mezi dvěma systémy: Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low.

Offroadová DNA

Renegade Trailhawk byl navržen pro nejnáročnější offroadové trasy. Díky skvělému výkonu, trakci, výkyvu náprav, světlé výšce, manévrovatelnosti a schopnostem brodění je Renegade Trailhawk mistrem jakkoliv těžkého terénu.

TrailHawk

Excelujte na nejnáročnějších stezkách. Zajistěte si maximální výkon, trakci, výkyv náprav, manévrovatelnost a brodivost. Staňte se mistrem nejtěžšího terénu s modelem Jeep® Renegade Trailhawk®.

Zažijte vizualizaci rozšířené reality zbrusu nového JEEPU® Renegade

Spustit vizualizaci

Testovací jízda

Chci zažít Jeep