Technologie

Pravá offroad ikona

S modelem Jeep® Wrangler zvládnete opravdu jakýkoliv terén. Díky jeho schopnostem a vynikající trakci se umí vypořádat s každým povrchem. Bahno, kameny, sníh nebo písek v těžkém terénu pro něj nejsou žádný problém. Jeho výkon na silnici i mimo ni při průjezdu překážek je skvělý díky úctyhodnému výkyvu náprav a pružnosti zavěšení kol.

Sníh. Bláto. Kameny…

Dvoudvéřová verze

Díky lemům blatníků, ikonické mřížce chladiče se sedmi otvory a demontovatelným dveřím a střeše je model 2017 Wrangler stylový a jeho řízení je dokonalou zábavou. K dispozici je i dvou-dveřová verze

Kožený volant

kůží čalouněný volant , omyvatelný interiér s odtokovými zádkami, uzamykatelný prostor ve středové konzole, audiosystém alpine ( volitelně )

Systém Uconnect

Jeep® Wrangler je vybaven nejvyspělejším systémem UConnect™, díky němuž můžete obsluhovat nejen rádio a navigaci, ale i telefon a všechna vaše externí mediální zařízení. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu z CD, DVD, MP3 nosičů nebo externího disku připojených ke vstupům USB nebo AUX.

Airbagy prop ochranu ze všech stran

Wrangler nabízí širokou paletu standardních a volitelných bezpečnostních prvků, včetně vícestupňových čelních airbagů a volitelných bočních airbagů se senzorem zrychlení. Mezi další prvky patří karoserie posazená na rámu, protiblokovací systém brzd se silniční i offroadovou kalibrací a mnoho dalšího.

Komfort a styl

Prvotřídní potěšení z jízdy

Zcela nový Wrangler JL je schopen Vás ohromit a přinést vám nezaměnitelné potěšení z jízdy. Nabízí nový design blatníků, odnímatelné dveře a střechu a nechybí ani kultovní sedmiotvorová maska chladiče. Pro ještě lepší vzhled lze u verze Sahara zvolit hard top v barvě karoserie.

Robustní a vytříbený interiér

Uvnitř vozu 2017 Wrangler si budete moci užívat dostatek úložného prostoru, rafinovaných detailů a promyšlené ergonomie designu, díky čemuž bude každé vaše dobrodružství dostatečně pohodlné.

Vynikající výkony v terénu

S vozem Jeep® Wrangler projedete libovolný typ terénu. Přenos tažné síly umožňuje zvládnout všechny typy jízdních podmínek. Pohyblivost náprav vozu Jeep® Wrangler zlepšuje výkony na zpevněné vozovce i v terénu díky zvýšené flexibilitě, natáčení náprav a zdvihu kol.

Stáhnout katalog modelu Wrangler

Soubor je ve formátu PDF, 2.3mb

Zažijte vizualizaci rozšířené reality zbrusu nového JEEPU® Wrangler

Spustit vizualizaci

Testovací jízda

Chci zažít Jeep